#doğadaiskalita

Şehrin Kalabalığından ve Stresinden Uzakta, Doğa ile İç İçe

Tarih Seç
Tarih Seç
1
1
0
sümela-manastırı-otel-trabzon-iskalita

Doğanın sakinliğiyle iç içe geçen bir konaklama deneyimi ve sessizliğin içinde saklı olan otelimizde, Sümela Manastırı’nın mistik atmosferine bir adım daha yaklaşacak; doğanın kucağında huzurlu bir kaçış yaşayacaksınız. Yeşilin ve ormanın içinde huzur bulmak isteyen misafirlerimize, konforlu ve sıcak bir ortamda eşsiz bir deneyim vaat ediyoruz.

Sümela Manastırı'na Bir Adım Daha Yaklaşın !

Maçka'nın doğal güzelliklerine nazır, tarih kokan bir atmosferde unutulmaz bir konaklama deneyimi ve Sümela Manastırı'nın sadece 2km mesafede olan odalarımızda, tarihin mistik dokusunu hissedecek, aynı zamanda eşsiz konaklama deneyimiyle, Sümela Manastırı'nın mistik atmosferine bir adım uzaklıkta, konaklayarak huzur dolu bir tatilin için sizleri bekliyoruz.

butik-otel-iskalita-maçka-trabzon-iskalita

Şehrin Gürültüsünden Uzakta

kahvaltı-dahil-otel-sümela-maçka-trabzon-iskalita

Karadeniz Yöresinden Lezzetler

Sofraya koyulan tüm ürünlerimiz yerinden. Yeşilliklerimiz kendi bahçemizden. Ev yapımı reçellerimiz ise anne elinden.

iskalita-otel-sümela-manastırı-1

Tarihin Gizemine Yolculuk

Sümela Manastırı'na sadece 2km uzaklıkta, tarihin gizemine yapılan unutulmaz bir yolculuğa adım atın.

iskalita-otel-maçka-sümela-trabzon

Şehir Kalabalığından Uzakta

Ladin ağaçları ile çevrili muhteşem doğa manzarası ile huzurlu ve sakin bir konaklama deneyimine hazır olun.

Doğada İskalita

Konuklarımız Neler Diyor

Doğanın içinde tertemiz bir otel İskalita. Orada olmak çok iyi geldi. Neriman Hanım’da bir o kadar samimi, sıcak kanlı biri. Kahvaltı salonundaki soba ve üstünde kızaran ekmekler içimizi sıcacık yaptı. Bir gece konakladık. Keşke daha fazla kalma şansımız olsaydı.
müşteri yorumları 4
Gezgin / ReIsander
5/5
Sümela Manastırı'nın dönüşünde yorumlarını ve fotoğraflarını beğenerek kaldık. Odaları, temizliği, manzarası harika. Otelde bir tek bizim kalmamıza rağmen kahvaltıda istediğimiz her şey hazırlandı.
müşteri-yorumları-2
Melisa KOÇAK
5/5
Motorsiklet turumuzda son dakika bulup acayip memnun kaldığımız otel. Kahvaltısı, manzarası ,Sümela'ya yakınlığı ve özelliklede otel sahibinin süper güler yüzlü yaklaşımı kısacası her şey harikaydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
müşteri-yorumları-1
Cüneyt ÖZCAN
5/5
Harika bir mekan.. Doğal ortamı, köy kahvaltısı (kuymağını mutlaka denemelisiniz), otel sahiplerinin güler yüzüyle huzurlu bir gün geçirmiş oluyorsunuz. Maçka'da kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer.
musteri yorumlari 3
Eda Görgün
5/5

Doğa ile İç İçe Bir Deneyim İçin Sizleri Bekliyoruz!

Sümela Manastırı’na 2km mesafede, yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanlar ile çevrelenmiş muhteşem doğamız ile Maçka ziyaretinizin keyfini çıkarın.

Rezervasyon

Scroll to Top